nákupní košík

0 položek
0,-Kč

přihlášení uživatele

další odkazy

poradíme Vám

Infolinka 8:00 - 15:00
tel.: 274 821 432

NOSIČE KOL > Na tažné Buzz Rack , 23.4 kgZákladní informace:

Značka NOSIČE KOL > Na tažné
Model Buzz Rack
Ročník  
Provedení Kvalitní nosič jízdních kol na tažné zařízení určený pro 3 jízdní kola. Kompletní světelná rampa.
Typ TZ  
Přívěs 23.4 kg
MC s DPH 9 590 Kč

Nosič Buzz Spark 3 skončil na druhém místě v testu Nosičů jízdních kol prestižního časopisu dTest květen/2015

Hledáte cenově výhodný, ale bezpečný a spolehlivý nosič jízdních kol na tažné zařízení? Nosič jízdních kol Buzz Spark 3 značky Buzz Rack je určen na přepravu 3 jízdních kol a při poměru cena - parametry nemá na našem trhu konkurenci. Na rozdíl od nosiče Buzz Cruiser 3 má vlastní rozšířené integrované zadní svícení s 5-ti funkcemi. Světla nosiče se navíc dají sklopit, takže ve složené poloze nedojde k nechtěnému odlomení.

Nosič jízdních kol Buzz Spark 3 lze uchytit na jakékoliv tažné zařízení bez použití nářadí. Je vybaven novým způsobem upevnění. K bezpečnému ukotvení tedy stačí nasadit nosič na tažnou kouli a zaklapnout páku.  

Nosič na tažném zařízení uzamknete pomocí integrovaného zámku.
Různou tloušťku krku tťažné koule můžete vykompenzovat nastavením těsnosti úchopu

 

Upínací popruhy kol uchytí kola všech rozměrů a to i velmi malých dětských jízdních kol. Tyto upínací popruhy umožňují rychlé a bezpečné upevnění kol. Popruhy jsou dostatečně dlouhé, aby udržely i největší ráfky.

Podmínkou pro uchopení jízdního kola je, aby mezi osou předního kola a osou zadního kola bylo min. 51cm a max. 119cm.

Držák rámů jízdních kol nosiče Buzz Spark 3 uchytí oválné, i kulaté rámy většiny velikostí jednoduše a bezpečně. Přestože má pevný úchop, nezanechává žádné škrábance, díky silikonové vložce, kterou je vybaven. Vestěvaný zámek zabezpečí možnost jednotlivého uzamknutí jízdních kol.

Průměr rámu min.25mm a max.50mm.

Buzz Spark 3 je vybaven sklopnou funkcí nosiče. To znamená, že potřebujete-li se dostat k zavazadlům v kufru auta, není nutné sundavat jízdní kola z nosiče. Stačí celý, naložený nosič, sklopit a otevřít kufr. Nosič sa dá naklonit dostatečně nízko, a proto je vhodný i pro vozidla s vertikálním otevíráním 5. dveří. Rychlé a jednoduché sklopení zajišťuje nový sklopný systém, kterým cyklonosič Buzz Spark 3 disponuje.
Buzz Spark 3 je dodáván se standardní světelnou rampou s 5-ti funkčními světly a 13 pin konektorem.
 
I přes kvalitní robustní konstrukci si nosič jízdních kol Buzz Spark 3 zachovává při složení kompaktní rozměry110 x 93 x 31 cm, takže skladování, či přenos nosiče nepředstavuje ve většině automobilů žádný problém.
 

Nosič jízdních kol Spark 3 disponuje schvalovací značkou ATEST 8 SD 3666.

Pro bezpečné uchycení nosiče jízdních kol Buzz Spark 3 musí být dodržena vzdálenost 65 mm od středu tažného zařízení k zadní části vozidla.

 koupit >

koupit NOSIČE KOL > Na tažné Buzz Rack


dodání: 1-2 pracovní dny


Dotaz k výrobku

Firma/jméno:
Telefon:*
E-mail:*
Dotaz:
* Uveďte, prosím, Váš telefon nebo e-mail.