nákupní košík

0 položek
0,-Kč

přihlášení uživatele

další odkazy

poradíme Vám

Infolinka 8:00 - 15:00
tel.: 274 821 432

Odnímatelné kulové čepy

Kulové čepy boční

pro tažná zařízení na osobní a užitkové automobily - Z 154 - zkoušeno podle ISO 3853 (D=21,68 kN), homologováno. Osvědčením MD ČR jsou určeny pro stavbu tažných zařízení na různé typy automobilů, u kterých se předpokládá montáž do táhla tažného zařízení se dvěma otvory pro šrouby M 12. Podle tvarování dříku čepu umožňují připojení přívěsu o celkové hmotnosti do 2000 kg k tažnému vozidlu o celkové hmotnosti 3500 kg. Kulové čepy se upevňují do táhla tažného zařízení bočním šroubovým spojem tak, aby poloha kulového čepu odpovídala svým umístěním v zadním prostoru vozidla požadavkům příslušných norem.

Kulové čepy s excentrem

pro tažná zařízení na osobní a užitkové automobily - Z 283 A - zkoušeno podle ISO 3853 (D=21,68 kN), homologováno. Osvědčením MD ČR jsou určeny pro stavbu tažných zařízení na různé typy automobilů, u kterých se vyžaduje montáž a snímání čepu bez použití nářadí. Umožňují připojení přívěsu o celkové hmotnosti do 1600 kg k tažnému vozidlu o celkové hmotnosti 3500 kg. Nosník kulového čepu se k táhlu tažného zařízení přivařuje tak, aby poloha kulového čepu odpovídala svým umístěním v zadním prostoru vozidla požadavkům příslušných norem.

Kulové čepy se závitem

pro tažná zařízení na osobní a užitkové automobily - Z 283 C - zkoušeno podle ISO 3853 (D=21,68 kN), homologováno. Osvědčením MD ČR jsou určeny pro stavbu tažných zařízení na různé typy automobilů, u kterých se vyžaduje připojení přívěsu vyšší celkové hmotnosti. Umožňují připojení přívěsu o celkové hmotnosti do 3500 kg k tažnému vozidlu o celkové hmotnosti 4400 kg. Nosník kulového čepu se k táhlu tažného zařízení přivařuje tak, aby poloha kulového čepu odpovídala svým umístěním v zadním prostoru vozidla požadavkům příslušných norem.

Kulové čepy typu "JACHMATIK"

pro tažná zařízení na osobní a užitkové automobily - Z 283 EF - zkoušeno podle ISO 3853 (D=21,68 kN), homologováno. Osvědčením MD ČR jsou určeny pro stavbu tažných zařízení na různé typy automobilů, u kterých se vyžaduje montáž a snímání čepu bez použití nářadí. Umožňují připojení přívěsu o celkové hmotnosti do 1600 kg k tažnému vozidlu o celkové hmotnosti 3500 kg. Upínací pouzdro kulového čepu se na nosník upínacího ústrojí přivařuje tak, aby poloha kulového čepu odpovídala svým umístěním v zadním prostoru vozidla požadavkům příslušných norem.

Kulové čepy přírubové

pro tažná zařízení na osobní a užitkové automobily - Z 280 D - zkoušeno podle ISO 3853 (D=21,68 kN), homologováno. Osvědčením MD ČR jsou určeny pro stavbu tažných zařízení na různé typy automobilů, u kterých se předpokládá připojování přívěsu vyšší celkové hmotnosti. Umožňují připojení přívěsu o celkové hmotnosti do 3500 kg k tažnému vozidlu o celkové hmotnosti 6000 kg. Kulový čep se upevňuje na příčník tažného zařízení přírubovým spojem se dvěma šrouby M 16 tak, aby poloha kulového čepu odpovídala svým umístěním v zadním prostoru vozidla požadavkům příslušných norem.

Kulové čepy přírubové

pro tažná zařízení na osobní a užitkové automobily - Z 280E - zkoušeno podle ISO 3853 (D=24,24 kN), homologováno. Osvědčením MD ČR jsou určeny pro stavbu tažných zařízení na různé typy automobilů, u kterých se předpokládá připojování přívěsu vyšší celkové hmotnosti. Umožňují připojení přívěsu o celkové hmotnosti do 3500 kg k tažnému vozidlu o celkové hmotnosti 8400 kg. Kulový čep se upevňuje na příčník tažného zařízení přírubovým spojem se čtyřmi šrouby M 16 tak, aby poloha kulového čepu odpovídala svým umístěním v zadním prostoru vozidla požadavkům příslušných norem.